• Demo Banner Top

Lesrooster

GOIRLE  - de Vendelier, vendelierhof 1a

  • Goirle - Zaterdag

     

     9.30 -  10.30 uur      Extra training selectie             v.a. groep 6        Joyce/Anouk  
           
  • Goirle - Woensdag

    Kleine zaal    Les      Docent
    15.45-16.30   Hiphopkids    Groep 3, 4, 5    Vera
    16.30-17.15   Hiphop 1   Groep 6, 7, 8   Vera
    17.15-18.00   Hiphop - afro      VO    Vera
                
               
               
               
  • Goirle - Dinsdag

    Kleine zaal            
    15.55 - 16.40 uur     Klassiek modern       groep 4 tm 6   Anouk
    16.40 - 17.25 uur    Modern 1    Groep 7, 8   Anouk
    17.25 - 18.10 uur    Modern 2   VO 1, 2, 3   Anouk
    18.10 - 18.55 uur    Modern 3   VO 4+   Anouk
                 
                 
  • Goirle - Donderdag

    Kleine zaal              
    16.15 - 17.00 uur    Kleuters   groep 0,1,2    Joyce
    17.00- 17.45 uur    Jazz 3   Groep 8 VO 1   Joyce
    17.45 - 18.45 uur    Selectie   12+    Joyce/Anouk

    18.45 - 19.30 uur

      jazz 3   Vo 2 en ouder  

    Joyce/Anouk 

    19.30- 20.30 uur   Selectie   14+   
      Joyce/Anouk
    20.30 - 21.30 uur   volwassenen   18 +   Joyce/Anouk
                 
    Grote zaal            
    16.15 - 17.00 uur   Dansmix    groep 3, 4, 5  

    Anouk

    17.00 - 17.45 uur   Jazz 2   Groep 6-7   Anouk
  • Goirle - Vrijdag

    16.00 - 17.00 uur   Selectie    groep 6-7   op uitnodiging   Anouk/Joyce
    17.00 - 18.00 uur    Selectie     groep 7-8   op uitnodiging    Anouk/Joyce
                 

ALPHEN - Sportcentrum Alphen, Speelveld 1

  • Alphen - Dinsdag

    15.45 - 16.30 uur    Ballet           NIEUW     Groep 3, 4, 5     Jessie
    16.30 - 17.15 uur    Hiphopkids   NIEUW     Groep 4,5,6

        Jessie

    17.15 - 18.00 uur    Hiphop 2     Groep 7-8-VO1      Jessie
    18.00 - 18.45 uur    Klassiek-modern     Groep 7-8-VO1     Jessie
    18.45 - 19.00 uur    Hiphop 3     VO 2+     Jessie

     

     

     

     

     

  • Alphen - Woensdag

                 
    15.30 - 16.15 uur    Kleuterdans        3,5 jaar +     Jessie
    16.15 - 17.00 uur   Predans   Groep 3, 4    Jessie / A&J
    17.00 - 17.45 uur   kidsselectie   7+   op uitnodiging   Anouk/Joyce
    17.45 - 18.30 uur    Jazz 1    Groep 5, 6   Anouk/Joyce
    18.30 - 19.15 uur   Jazz 2   Groep 7, 8   Anouk/Joyce
    19.30 - 20.15uur   Jazz 3   VO 1, 2   Anouk/Joyce
    20.15  -21.15 uur   Jazz 4   VO 3 en ouder   Anouk/Joyce
                 

RIEL - Gymzaal bs. de Vonder

  • Riel - Maandag

    15.15 - 16.00 uur    Dansmix       groep 6,7,8    Joyce
    16.00 - 16.45 uur    Kleuterdans    groep 0-1   Joyce
    16.45 - 17.30 uur    Dansmix    groep 2-3   Joyce
    17.30 - 18.15 uur   Dansmix    groep 4-5   Joyce


Danszz! | Boskriek 35 | 5131 HJ | Alphen | T. 06 524 28 447 | Info@danszz.nl
COPYRIGHT © 2015 DANSZZ! | Voorwaarden |  POWERED BY STORMID